STUDENTAMS IŠSKIRTINĖ -30% NUOLAIDA VISOMS PASLAUGOMS

KODĖL STUDENTAMS VERTA PRISIRAŠYTI PRIE A KLINIKOS?

Čia dirbantys šeimos gydytojai įsigilinę į Jūsų sveikatos būklę, prireikus tikslingai nukreips pas gydytojus specialistus. Itin patogu tai, kad Jums nereikės ieškoti gydytojų specialistų kitose klinikose – daugelį jų rasite pas mus. Taip pat čia atliekami diagnostiniai (endoskopiniai, ultragarsiniai, rentgeno ir kt.) tyrimai bei laboratoriniai tyrimai. A klinikoje skiepijama praktiškai visomis Lietuvoje prienamomis vakcinomis. Ir svarbiausia, tai kad naujai prisirašę prie mūsų klinikos ir pateikę studento pažymėjimą gausite net -30% nuolaidą visoms mokamoms paslaugoms.

Visas klinikoje teikiamas paslaugas rasite čia: https://www.aklinika.lt/paslaugos/

Susipažinkite su klinikoje dirbančiomis šeimos gydytojomis: https://www.aklinika.lt/gydytojai-specialistai/#seimos-gydytojai

Taip pat pristatome naująja A klinikos komandos narę – šeimos gydytoją Ievą Lukošę. Empatija ir noras rūpintis žmonėmis – pagrindinės gyd. Ievos savybės, kuriomis ji vadovaujasi savo darbe. Naujus pacientus maloniai kviečiame prisirašyti pas gydytoją Ievą.

Šeimos gydytoja Ieva Lukošė

Prisirašyti prie A klinikos galite tiesiogiai prisijungę per e-Pacientas sistemą https://e-pacientas.lt/Subscription/1086884  

Arba užpildę šią prašymo formą Prašymas  ir atsiuntus el.paštu registratura@aklinika.lt
Taip pat atvykę į A kliniką adresu Savanorių pr. 66, Kaunas. Su savimi būtinai turėkite galiojantį asmens dokumentą.

Klinikos darbo laikas I – V 8.00 – 19.00
Daugiau informacijos telefonu +370 37 75 08 00

AKCIJOS TAISYKLĖS

-30% nuolaida taikoma studentams, naujai prisirašiusiems prie A klinikos ir turintiems galiojantį studento pažymėjimą. Nuolaida galioja visoms klinikos paslaugoms, kurioms nėra taikoma papildoma nuolaida. Nuolaidos nėra keičiamos į pinigus, negalioja dovanų kuponams. A klinika pasilieka teisę nutraukti ar keisti akcijos sąlygas, bet kuriuo metu. Jūsų pažymėjime nurodyti duomenys nėra papildomai kaupiami ir naudojami rinkodaros ar kitais tikslais. Dokumentas reikalingas tik patvirtinti studento statusą, leidžiantį klinikos paslaugomis naudotis -30% pigiau. Studento pažymėjimu gali naudotis tik pažymėjimo savininkas. Norint gauti nuolaidą, reikia susipažinti ir sutikti su visomis akcijomis taisyklėmis. Studento pažymėjimą būtina pateikti klinikos registratūroje, prieš suteikiant paslaugą. Visoms klinikoje teikiamoms procedūroms yra būtina išankstinė registracija.

Skip to content