Puikus laikas vaikų akių patikrai

Baigiantis mokslo metams kviečiame pasirūpinti savo vaikų akimis! Šiuo metu pas aukštos kvalifikacijos gydytoją oftalmologą dar galima patekti be eilių. „Vaikams profilaktinis regos patikrinimas yra svarbus siekiant laiku nustatyti ir koreguoti regos sutrikimus bei įvertinti bendrą akių būklę. Besiformuojančiame organizme rega nuolat keičiasi, dėl to būtina kartą per metus apsilankyti pas akių gydytoją sveikatos priežiūros įstaigoje“- sako mūsų klinikos gydytoja oftalmologė Živilė Jonaitienė.

Rūpinkitės savo sveikata, o mes jums padėsime!

Ar žinote, kad bent kartą per metus profilaktiškai tikrindamiesi sveikatą, galite perpus sumažinti riziką susirgti sunkiomis ligomis? PSO duomenimis tik 10-15% mūsų sveikatos ir ilgaamžiškumo lemia paveldimumas, o 30-40% – gyvenimo būdo pasirinkimas. Net jeigu nejaučiate jokių negalavimų, nesiskundžiate sveikatos sutrikimais, patariame skirti dėmesio prevencinei sveikatos patikrai, kad posakis: sveikata – brangiausias turtas nebūtų tušti žodžiai.

Vairuotojų sveikatos patikra

Pasitikrinkite savo sveikatos pažymos galiojimą! Nors vairuotojo pažymėjimo ir sveikatos pažymos galiojimo susiejimas atidėtas iki 2025 m. sausio 1 d., primename, kad šis sprendimas priimtas siekiant išvengti pacientų antplūdžio į gydymo įstaigas. Todėl neverta atidėlioti kol pradės formuotis eilės, rekomenduojame dėl sveikatos patikros kreiptis jau dabar. Užtikriname profesionalią patikrą ir greitą pažymos išdavimą.
Mūsų klinikoje dirba VISI specialistai,

Slaugos namuose komanda

Su džiaugsmu pristatome profesionalią, empatišką ir atsakingą mūsų slaugos namuose komandą. Kreipkitės, jeigu jums reikia pasirūpinti sergančiu ar sunkiai judančiu artimuoju, jeigu jums patiems reikia pagalbos, jeigu sudėtinga nuvykti į gydymo įstaigą procedūroms, ar reikia padėti susiorientuoti gydytojo paskyrimuose.

SLAUGYTOJAS – koordinuoja ir atlieka visas būtinas asmens sveikatos priežiūros ir slaugos paslaugas asmeniui,

Padėkite sau jaustis geriau

Praradote gyvenimo džiaugsmą, nors už lango šviečia pavasario saulė? Negalite įvardinti nuolatinio nepasitenkinimo priežasties? Nepatinkante sau, jaučiate įtampą? Vidinis kritikas užvaldė jūsų mintis? Patiriate stresą, pasikartojančias konfliktines situacijas? Apsilankymas pas psichologą – pažangus ir geriausias sprendimas galintis iš esmės pagerinti jūsų kasdienybę. Mūsų klinikoje konsultacijas teikia net 3 puikios psichologės – dr. Raimonda Petrolienė,

Psichologinio atsparumo ugdymo užsiėmimai mamoms!

Mūsų klinikos psichologė Rūta Antanavičienė kviečia į 6 užsiėmimų ciklą skirtą esamoms ir būsimoms mamoms. Besilaukiančios ar auginančios vaikus mamos neišvengiamai susiduria su stresu, balansuoja tarp rūpinimosi savimi ir kitais, patiria iššūkius, išgyvena daug skirtingų, intensyvių jausmų. Nepastebimai gali užklumpti negatyvios mintys, sumažėti pasitikėjimas savimi.
A klinikoje dirbanti psichologė Rūta Antanavičienė kviečia besilaukiančias ir vaikus iki 6 m.

Dovanokite sveikatą tiems, kuriuos mylite!

Galime pasiūlyti daugiau nei 40 sveikatos ištyrimo programų, specializuotų tyrimų, gydytojų specialistų, psichologų konsultacijas.Visa tai bus puiki dovana, visiems, kam norite parodyti dėmesį Valentino dienos proga.

Dovanų kuponus mes paruošėme, jums tereikia išsirinkti!

Laukiame Jūsų – Savanorių pr. 66, Kaunas, I-V, 8.00-19.00
+370 (37) 750 800; +370 (655) 08 000

Socialinių darbuotojų pagalba mūsų pacientams

Ar žinote kokią pagalbą pacientams teikia socialiniai darbuotojai? Jie yra šeimos gydytojų komandos dalis ir tiesiogiai padeda pacientams daugybėje sričių – nuo pacientų teisių ir jam priklausančių paslaugų išaiškinimo iki emocinės paramos teikimo. Taip pat teikia paslaugas Psichikos sveikatos centro pacientams.
Kviečiame susipažinti su kompetetingomis, empatiškomis ir dėmesingomis mūsų klinikos socialinėmis darbuotojomis – Sonata Bieliauskiene ir Agne Stankevičiūte.

Dabar vitamino D tyrimas tik 15€

Kviečiame atlikti pažangų vitamino D tyrimą! Naudojame naujausius reagentus, todėl tyrimo rezultatai yra labai tikslūs. Net jeigu vartojate vitamino D preparatus, nereikia daryti pertraukos, kad pamatytume kiek realiai jūsų organizmas yra pasisavinęs vitamino D. Pasitinkant pavasarį, kai žiemą taip stinga saulėtų dienų, šis tyrimas yra labai aktualus visiems šeimos nariams. Dėl vitamino D trūkumo gali ženkliai pablogėti bendra savijauta,

Patikima diagnostika

Visi echoskopijos tyrimai, greitai be eilių! Echoskopija yra viena patikimiausių ir plačiausiai naudojamų diagnostikos priemonių, kurios metu galima greitai ir tiksliai įvertinti vidaus organų būklę, pastebėti net mažiausius pakitimus.
Mūsų klinikoje dirbantis gydytojas radiologas echoskopuotojas Kęstutis Stankevičius yra sukaupęs ilgametę patirtį, todėl jo tyrimų analizė yra ypatingai patikima ir tiksli. Jeigu jums kelia nerimą skausmas,

Skip to content