PAŽANGI MEDICININIŲ TYRIMŲ LABORATORIJA JŪSŲ SVEIKATAI!

A klinikos laboratorija aprūpinta moderniomis technologijomis ir priemonėmis, dėl kurių galime jums pasiūlyti greitus rezultatus, plačiausią tyrimų spektrą ir garantuotą kokybę!

A klinikoje operatyviai atliksime visus reikiamus tyrimus:
Bendraklinikiniai, imunohematologiniai tyrimai
Biocheminiai tyrimai
Kraujo krešėjimo rodikliai
Hormonų tyrimai
Vėžiniai žymenys
Infekciniai žymenys
Alergenų tyrimai
Genetiniai tyrimai
Mikrobiologiniai tyrimai
Citologiniai ir onkocitologiniai tyrimai

Mums rūpi Jūsų sveikata!

KAIP ATPAŽINTI CUKRINĮ DIABETĄ?

Mūsų klinikos endokrinologė Jūratė Antanavičienė teigia, kad vienam iš dviejų šiuo metu diabetu sergančių žmonių liga nėra diagnozuota, nes pirmieji simpomai nėra ryškūs. Kokie diabeto požymiai?Pirmiausia pasireiškia troškulys, burnos džiuvimas, dažnas šlapinimasis, svorio pakitimai, nors valgome tiek pat. Žmogus jaučia silpnumą, sausėja oda ir gleivinės, gali atsirasti jautrių kūno vietų niežulys, galūnių dilgčiojimas ar tirpimas.

KOSULYS NE LIGA, TAI – LIGOS SIMPTOMAS

Kosulys – apsauginė reakcija, kuri padeda pašalinti iš kvėpavimo takų įvairius virusus, bakterijas ir kitus dirgiklius, todėl nereikia vartoti kosulį slopinančių vaistų jeigu jų nepaskyrė gydytojas. Kosulys rodo, kad mūsų organizmas kovoja su liga. Vis dėlto, jeigu kartu su kosuliu prasideda karščiavimas ir tęsiasi ilgiau nei 3 dienas, jei dėl kosulio pabundate naktį, skauda krūtinę,

TIK NUOVARGIS, AR LIGOS SIMPTOMAS

Jeigu ryte nubundate nepailsėję, jeigu trūksta jėgų ir motyvacijos įprastai veiklai – metas sustoti ir atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Gali būti daugybė priežasčių kodėl jaučiatės pavargę, tačiau mes padėsime jums atsakyti į svarbiausią klausimą – ar tai nėra rimtų ligų simptomas? Pastebėjome, kad mūsų kliniką kreipiasi vis daugiau žmonių besiskundžiančių nuovargio simptomais. Todėl specialistai paruošė programą,

PUIKI BURNOS HIGIENOS SPECIALISTĖ

Rekomenduojame puikią burnos higienos specialistę, tikrą savo profesijos entuziastę, Emilę Aglinskaitę! Emilė ne tik atliks nepriekaištingą burnos higieną, bet ir pasidalins vertingais patarimais bei naujausiomis žiniomis, kaip teisingai pasirūpinti savo šypsena. Profesionalią burnos higieną patariame atlikti ne rečiau nei kas 6 mėn. – priklausomai nuo individualių poreikių bei polinkio kauptis akmenims. Suprantame, kad šypsena –

SVEIKATOS IR ESTETIKOS PRADŽIA MŪSŲ BURNOJE!

Patikėkite savo šypseną mūsų patyrusiems odontologijos specialistams! Naujas kabinetas, moderni įranga, tik aukščiausi aptarnavimo standartai, geriausios medžiagos ir palankiausios kainos mūsų klinikos pacientams.

Kviečiame registruotis vizitui pas odontologes:
– Renatą Malakauskienę
– Dalią Kalašinskaitę
– Pauliną Kaminskaitę

Burnos higienos specialistes:
– Dr. Kristiną Saldūnaitę Mikučionienę

PRISTATOME GYDYTOJĄ ENDOKRINOLOGĘ – JŪRATĘ ANTANAVIČIENĘ

Perspektyvi, žingeidi ir empatiška specialistė Jūratė Antanavičienė pasižymi atsakingu požiūriu ir dėmesingumu. Džiaugiamės prisijungus prie A klinkos gydytojų specialistų komandos ir esame tikri, kad visiems ieškantiems gydytojo endokrinologo pagalbos, bus suteiktos aukščiausios kokybės paslaugos.

Jūratė Antanavičienė diagnozuoja ir gydo visas endokrinines sveikatos problemas:

– Atlieka skydliaukės ultragarso (echoskopijos) tyrimą;

KARDIOLOGINĖ IŠTYRIMO PROGRAMA UŽ SPECIALIĄ KAINĄ!

Jeigu jaučiate bendrą silpnumą, netolygų širdies plakimą, skausmą ar maudimą krūtinės srityje, jeigu trūksta oro fizinio aktyvumo metu, jeigu jums padidėjęs kraujo spaudimas – nedelskite, ši programa skirta jums.

Kardiologinė programa padės įvertinti širdies ir kraujagyslių sistemos būklę, miokardo infarkto ar galvos smegenų insulto riziką, nustatys pagrindinių elektrolitų rodiklius, kurie būtini sklandžiam širdies darbui.

DIDŽIUOJAMĖS AUKŠČIAUSIO LYGIO PROFESIONALAIS

Burnos higienos procedūras mūsų klinikoje galite patikėti specialistams pasiekusiems aukščiausią profesionalumo lygį. Dr. Kristina Saldūnaitė – Mikučionienė yra Sveikatos mokslų universiteto docentė, rūpinasi naujos kartos specialistų ruošimu, taip pat aktyviai dalyvauja mokslinėje, akademinėje veikloje, skaito pranešimus konferencijose ir seminaruose.

Sukauptą patirtį ir žinias dr. Kristina pritaiko praktikoje besirūpindama savo pacientų burnos higiena bei profilaktika.

DĖMESYS EMOCINEI SVEIKATAI

Kviečiame kasdien skirti daugiau dėmesio savo psichologinei savijautai. Tai yra gyvybiškai svarbu kiekvieno individo sveikatai ir gerovei.

Net vienas iš aštuonių žmonių patiria didesnių ar mažesnių psichikos sutrikimų, kurie gali daryti įtaką fizinei sveikatai, bendravimui su jį supančia aplinka, mokymosi pasiekimams ar darbui. Šio pobūdžio sutrikimai paliečia vis daugiau paauglių ir jaunimo.

Pristatome mūsų klinikoje veikiantį Psichikos sveikatos centrą,

Skip to content