Socialinių darbuotojų pagalba mūsų pacientams

Ar žinote kokią pagalbą pacientams teikia socialiniai darbuotojai? Jie yra šeimos gydytojų komandos dalis ir tiesiogiai padeda pacientams daugybėje sričių – nuo pacientų teisių ir jam priklausančių paslaugų išaiškinimo iki emocinės paramos teikimo. Taip pat teikia paslaugas Psichikos sveikatos centro pacientams.
Kviečiame susipažinti su kompetetingomis, empatiškomis ir dėmesingomis mūsų klinikos socialinėmis darbuotojomis – Sonata Bieliauskiene ir Agne Stankevičiūte. Jeigu jums reikalinga šių darbuotojų konsultacija, patarimas ar konkreti pagalba, kreipkitės:+370 (37) 750 800; +370 (655) 08 000. Specialistės konsultuoja gyvai arba nuotoliniu būdu.
Socialinės darbuotojos:
– Informuoja bei tarpininkauja pacientams ir jų artimiesiems dėl socialinių paslaugų, garantijų, techninės pagalbos priemonių, aplinkos pritaikymo, socialinės reabilitacijos galimybių;
– Konsultuoja, teikia emocinę paramą sunkių situacijų, netekčių atvejais;
– Padeda prisitaikyti prie funkcionavimo pokyčių dėl neįgalumo, ugdo gebėjimus pasirūpinti savimi;
– Padeda užimtumo klausimais geresnei gyvenimo kokybei užtikrinti;
– Organizuoja ir veda pacientų ir jo artimujųjų grupes, atsižvelgdami į ligos ypatumus;
– Sprendžia paciento pavežėjimo klausimus;
– Tarpininkauja pacientui ar jo artimiesiems įvairiais klausimais, bendraujant su kitomis gydymo įstaigomis bei i stancijomis, siekiant užtikrinti paciento saugumą ir paslaugų tęstinumą.

Daugiau apie teikiamų paslaugų pobūdį ir konkrečią pagalbą skaitykite mūsų socialinės darbuotojos, supervizorės Irinos Šiaudvytienės komentare: https://www.lrt.lt/…/seimos-gydytojo-komanda-kokias…

Laukiame jūsų – Savanorių pr. 66, Kaunas, I-V, 8.00-19.00

Skip to content