GIMDOS KAKLELIO VĖŽIO SIMPTOMAI

Ankstyvoje stadijoje gimdos kaklelio vėžys dažniausiai nepasireiškia jokiais simptomais. Kol vėžys neišplinta į kitus organus ar audinius simptomų paprastai nebūna. Gimdos kaklelio vėžiui ar displazijai būdingi šie simptomai:

• kraujavimas tarp mėnesinių
• ilgesnės mėnesinės nei įprasta ir gausesnis kraujavimas
• kraujavimas po lytinio akto, ginekologo apžiūros ar makšties plovimo
• gausesnės nemalonaus kvapo makšties išskyros
• skausmas lytinio akto metu
• kraujavimas pasibaigus menopauzei

Apie bet kokius neįprastus simptomus būtina pasakyti gydytojui.

SKIEPAI NUO ERKINIO ENCEFALITO ŠALTUOJU METŲ SEZONU

Kai buvimas gamtoje trumpėja ir ateina šaltasis sezonas, tai yra geriausias laikas pasirūpinti skiepais nuo erkinio encefalito. Kadangi susidaryti imunitetui reikia kelių mėnesių, specialistai rekomenduoja skiepytis nuo erkinio encefalito būtent šaltuoju metų laikotarpiu.

Skiepijimosi kursas susideda iš trijų injekcijų, vėliau – imunitetą palaikančios vienkartinės vakcinacijos dozės. Yra dvi skiepijimo schemos:

Įprastinė schema –

KVIEČIAME SKIEPYTIS NUO SEZONINIO GRIPO

Atėjus rudeniui ir atvėsus orams padidėja tikimybė susirgti sezoninio gripo infekcija. Taigi, raginame skiepytis rizikos grupei priklausančius asmenis valstybės finansuojama sezoninio gripo vakcina. Prisirašę A klinikos pacientai, priklausantys rizikos grupei ir pageidaujantys gauti šį skiepą turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją. Registracija telefonu  +370 690 06660

Rizikos grupei priklauso:

65 m.

KLINIKOS PASLAUGŲ TEIKIMO TVARKA

Karantinui dėl Covid-19 ligos pasibaigus, liko galioti ekstremali situacija ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimo apribojimai (dėl apsaugos priemonių, srautų valdymo, dezinfekcijos ir pan.), todėl informuojame apie paslaugų teikimo tvarką A klinikoje:

1. Klinikos patalpose kontaktinės paslaugos teikiamos tik registruotiems pacientams. Prašome iš anksto registruotis telefonu visoms paslaugoms (konsultacijoms, laboratoriniams tyrimams, skiepams, perrišimams, rentgeno tyrimams).

ATLIEKAME COVID-19 LABORATORINIUS TYRIMUS

A klinikoje atliekami profilaktiniai laboratoriniai COVID-19 ligos (SARS-CoV-2 anti-S) antikūnių testai ir PGR (SARS-CoV-2 RNR) testai.

Jeigu jau persirgote arba manote, kad sirgote koronaviruso sukelta infekcija, mūsų klinikoje galite atlikti laboratorinį COVID-19 kiekybinį (SARS-CoV-2 anti-S) antikūnių testą. Šis testas parodo ar turite jau susiformavusį imunitetą viruso sukeliamai ligai po sirgimo ar skiepo. Tyrimas,

SUSIGRĄŽINKITE INTYMIOS ZONOS KOMFORTĄ

LYTINIŲ LŪPŲ KOREKCIJA naudojant hialurono rūgšties užpildą pilnai atstatoma prarasta lytinių lūpų forma.

KAM SKIRTAS ŠIS GYDYMAS? Tiek jaunoms, tiek vyresnio amžiaus moterims, kurioms atsirado lytinių lūpų formos pakitimai. Šie pakitimai gali sukelti nemalonaus dirginimo jausmą, dažnas infekcijas, skausmingus lytinius santykius ir bendrą diskomfortą. Gydymas hialurono rūgšties užpildais taip pat rekomenduojamas moterims menopauzės periodu,