DRAUGE SUKURKIME TEIGIAMUS POKYČIUS!

Jeigu jaučiate, kad sunku susidoroti su gyvenimiškomis situacijomis, tačiau abejojate kur kreiptis, drąsiai atverkite mūsų socialinių darbuotojų duris, jos mielai išklausys, padės ir patars dėl tolimesnių veiksmų jūsų geresnio, pozityvesnio gyvenimo link. A klinikos Psichikos sveikatos centro socialinės darbuotojos Sonata Bieliauskienė ir Agnė Stankevičiūtė teigia, kad iškilus sunkumams svarbiausia – nebijokite kreiptis pagalbos. Nesitaikstykite su pablogėjusia emocine savijauta ir gyvenimo kokybe, patikėkite, kad kartu su šioje srityje dirbančiais žmonėmis galima daug lengviau išspręsti susikaupusias problemas.
Socialinės darbuotojos teikia individualias konsultacijas – socialinę pagalbą savarankiškumo, namų ūkio, darbo ir aplinkos, vaiko ir šeimos, finansų tarpininkavimo ir kitais socialiniais klausimais.
Socialinių darbuotojų veikla aktyviai prisideda prie smurto artimoje aplinkoje, socialinės atskirties ir skurdo mažinimo, padeda rasti konstruktyvias išeitis psichologiškai sudėtingose situacijose.
Socialinis darbuotojas – tai žmogus suteikiantis supratimą ir pasitikėjimą. Būtent tokios yra A klinikoje dirbančios Sonata ir Agnė, savo šiluma ir pozityvumu, įgalinančios net uždariausią žmogų pasijusti jaukiai ir pasiryžti ieškoti teigiamų pokyčių.

Laukiame jūsų – Savanorių pr. 66, Kaunas, I-V, 8.00-19.00
Tel. +370 (37) 750 800; +370 (655) 08 000

Skip to content