Skiepai

A klinikoje skiepijama nuo gripo, erkinio encefalito, A ir B hepatito, ŽPV viruso ir kitų paplitusių infekcinių ligų. Taip pat skiepijame keliautojus privalomaisiais ar rekomenduojamais skiepais. Jei planuojate vykti į užsienį ir nežinote kokie skiepai yra privalomi ar rekomenduojam keliaujant, informaciją galie rasti čia: www.ulac.lt/keliautojams. Paskiepijus A klinikoje išduodami tarptautiniai skiepų sertifikatai.

Registratūros telefonai:
Tel. +370 37 75 08 00 mob. +370 655 08000+370 690 06660

Specialus pasiūlymas: VITAMINO D TURĖSI-SVEIKATAI PADĖSI! Vitamino D tyrimas tik 15.99 €

Specialus pasiūlymas VITAMINO D TURĖSI-SVEIKATAI PADĖSIKaip žinoti, ar organizmui nestinga vitamino D? Tiksliausiai į šį klausimą atsakys išsamus vitamino D (25-OH-D) tyrimas, kuris parodys šio vitamino koncentraciją ir galimus nuokrypius nuo normos.

Speciali tyrimo kaina iki kovo 31 d. TIK 15.99 €

Vitaminas D glaudžiai susijęs su imunine sistema, jis padeda palaikyti normalią kaulų,

GYDYTOJA ENDOKRINOLGĖ JELENA VAINIKONYTĖ – KRIŠTAPONĖ PRISIJUNGĖ PRIE A KLINIKOS KOMANDOS

Džiaugiamės pristatydami naują A klinikos gydytojų komandos narę – endokrinolgę Jeleną Vainikonytę – Krištaponę.

Gydytoja konsultuoja dėl skydliaukės, cukrinio diabeto, antinkščių, hipofizės ligų, osteoporozės bei atlieka būtinus tyrimus ir echoskopijas.

Skydliaukė – drugelio formos liauka – yra prekinėje kaklo dalyje priešais trachėją. Šis organas gamina svarbius hormonus: tiroksiną (T4), trijodtironiną ir kalcitoniną,

A KLINIKOS LABORATORIJOJE ATLIEKAMAS ALEX² MAKROGARDĖLĖS TYRIMAS

Tyrimas ALEX² makrogardelė – tai pats išsamiausias alergijų (specifinių IgE – yra pradinis, atrankinis alergijos tyrimas) iš kraujo. Tyrimo metu, iš kraujo mėginio nustatomas įsijautrinimas visiems kliniškai reikšmngiems alergenų šaltiniams ir 178-iems alergenų komponentams. Kiekybiškai ištiriamas paciento jautrumas 295 alergenams (117-ai alergenų šaltinių ir 178-iems komponentams) ir nustatomas bendras IgE.

Kada reikalinga atlikti ALEX² tyrimą?

Skip to content