Skiepai

A klinikoje skiepijama nuo gripo, erkinio encefalito, A ir B hepatito, ŽPV viruso ir kitų paplitusių infekcinių ligų. Taip pat skiepijame keliautojus privalomaisiais ar rekomenduojamais skiepais. Jei planuojate vykti į užsienį ir nežinote kokie skiepai yra privalomi ar rekomenduojam keliaujant, informaciją galie rasti čia: www.ulac.lt/keliautojams. Paskiepijus A klinikoje išduodami tarptautiniai skiepų sertifikatai.

Registratūros telefonai:
Tel. +370 37 75 08 00 mob. +370 655 08000+370 690 06660

PAŽANGI MEDICININIŲ TYRIMŲ LABORATORIJA JŪSŲ SVEIKATAI!

A klinikos laboratorija aprūpinta moderniomis technologijomis ir priemonėmis, dėl kurių galime jums pasiūlyti greitus rezultatus, plačiausią tyrimų spektrą ir garantuotą kokybę!

A klinikoje operatyviai atliksime visus reikiamus tyrimus:
Bendraklinikiniai, imunohematologiniai tyrimai
Biocheminiai tyrimai
Kraujo krešėjimo rodikliai
Hormonų tyrimai
Vėžiniai žymenys
Infekciniai žymenys
Alergenų tyrimai
Genetiniai tyrimai
Mikrobiologiniai tyrimai
Citologiniai ir onkocitologiniai tyrimai

Mums rūpi Jūsų sveikata!

KAIP ATPAŽINTI CUKRINĮ DIABETĄ?

Mūsų klinikos endokrinologė Jūratė Antanavičienė teigia, kad vienam iš dviejų šiuo metu diabetu sergančių žmonių liga nėra diagnozuota, nes pirmieji simpomai nėra ryškūs. Kokie diabeto požymiai?Pirmiausia pasireiškia troškulys, burnos džiuvimas, dažnas šlapinimasis, svorio pakitimai, nors valgome tiek pat. Žmogus jaučia silpnumą, sausėja oda ir gleivinės, gali atsirasti jautrių kūno vietų niežulys, galūnių dilgčiojimas ar tirpimas.

KOSULYS NE LIGA, TAI – LIGOS SIMPTOMAS

Kosulys – apsauginė reakcija, kuri padeda pašalinti iš kvėpavimo takų įvairius virusus, bakterijas ir kitus dirgiklius, todėl nereikia vartoti kosulį slopinančių vaistų jeigu jų nepaskyrė gydytojas. Kosulys rodo, kad mūsų organizmas kovoja su liga. Vis dėlto, jeigu kartu su kosuliu prasideda karščiavimas ir tęsiasi ilgiau nei 3 dienas, jei dėl kosulio pabundate naktį, skauda krūtinę,

Skip to content