Kineziterapija

Kineziterapija

Kineziterapija – tai gydymas judesiu. Ši sritis yra natūralus gydymo metodas, kurio pagrindas – judėjimo, kaip pagrindinės biologinės organizmo funkcijos, panaudojimas, o tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių bei kvėpavimo ir kitų sistemų funkcinę būklę. Judėjimo funkcija stimuliuoja visų organizmo sistemų veiklą, didina bendrą paciento darbingumą. Kaip natūralus metodas kineziterapija gali būti taikoma bet kokio amžiaus pacientams.
Kineziterapijos užsiėmimai gerina smegenų veiklą, padeda atsipalaiduoti, didina serotonino kiekį bei gerina nuotaiką. Prieš skiriant kineziterapijos procedūras būtina įvertinti ligos pobūdį, priežastį, adaptacines organizmo galimybes, asmens fizinį išsivystymą, jo amžių, profesijos ypatumus.

Gydomasis masažas – neatsiejama reabilitacijos dalis, skirta pacientų funkcijų atstatymui po operacijų ar traumų. Masažas naudingas kraujo apytakos gerinimui, teigiamai veikia vidaus organus, suaktyvina limfos apytaką kūne, palaiko gerą fizinę ir emocinę būklę. Tai svarbi
priemonė kiekvienam žmogui.

Registratūros telefonai:
Tel+370 37 75 08 00 mob. +370 655 08000+370 690 06660

Paslauga  Kaina €
Individualus kineziterapijos užsiėmimas 25 €
Pasyvi kineziterapija reabilituojant sunkius ligonius 25 €
Viso kūno masažas 60 €
Gydomasis nugaros masažas 30 €
Juosmens dalies masažas 20 €
Pečių juostos, rankų, plaštakų masažas 20 €
Kūdikių masažas 20 €
Pilvo masažas 20 €
Kojos masažas 20 €
Rankos masažas 20 €
Vakuminis masažas (vienos srities- nugaros; galūnės)
30 €
Anticeliulitinė-stangrinanti procedūra (vakuminis+rankomis)
40 €
null
Vytautas Kailius
Kineziterapeutas
null
Jūratė Garokovskienė
Kineziterapeutė
Skip to content