SUSIGRĄŽINKITE INTYMIOS ZONOS KOMFORTĄ

Lytinių lūpų korekcija naudojant hialurono rūgšties užpildą

KAM SKIRTAS ŠIS GYDYMAS? Tiek jaunoms, tiek vyresnio amžiaus moterims, kurioms atsirado lytinių lūpų formos pakitimai. Šie pakitimai gali sukelti nemalonaus dirginimo jausmą, dažnas infekcijas, skausmingus lytinius santykius ir bendrą diskomfortą. Gydymas hialurono rūgšties užpildais taip pat rekomenduojamas moterims menopauzės periodu, netekusioms daug svorio, po chemoterapijos, ar toms, kurių netenkina esama lytinių lūpų išvaizda.

KAIP ATLIEKAMA PROCEDŪRA? Gydytojai dažniausiai naudoja vietinę nejautrą ir suleidžia hialurono rūgšties užpildą į lytines lūpas. Procedūra trunka apie 30 min.

POVEIKIS: Hialurono rūgštis atstato prarastą lytinių lūpų formą ir pagerina odos būklę. Maždaug po savaitės matomas galutinis rezultatas, kuris išlieka apie metus.

G-taško jautrumo atkūrimas

G-taškas yra itin jautri moters erogeninė zona, svarbi seksualiniam pasitenkinimui. Hialurono rūgšties injekcija į šią sritį pagerina seksualinio gyvenimo kokybę ir abiejų partnerių jautrumą.

KAM SKIRTAS ŠIS GYDYMAS? Visoms moterims, kurios nori geresnio seksualinio pasitenkinimo.

KAIP ATLIEKAMA PROCEDŪRA? Gydytojas (-a) dažniausiai naudoja vietinę nejautrą ir suleidžia hialurono rūgšties užpildą į G-taško zoną. Procedūra trunka apie 30 min.

POVEIKIS: dėka padidėjusio jautrumo G-taško zonoje seksualinis pasitenkinimas sustiprėja.

Intymios zonos atjauninimas

Intymi zona, kaip ir visas žmogaus organizmas, sensta. Šis procesas labiausiai išryškėja menopauzės periodu, kai sparčiai mažėja kolageno ir estrogeno gamyba. Tai laikotarpis, kai daugelis moterų jaučia nemalonų dirginimą, atsiranda nedideli odos pažeidimai bei lytinių lūpų atrofija. Nors šios problemos vargina vyresnio amžiaus moteris, tačiau kartais ir jaunos moterys skundžiasi tuo pačiu.

Šis gydymas panaikina senėjimo simptomus, atstato intymios zonos elastingumą ir stangrumą. Intymi zona ženkliai atjaunėja ir dingsta diskomfortas.

INDIKACIJOS: makšties sausumas, suplonėjusi intymios zonos oda, nedideli odos pažeidimai, dažnos makšties infekcijos, niežėjimas, skausmingi lytiniai santykiai.

KAIP ATLIEKAMA PROCEDŪRA? Gydytojas (-a) dažniausiai naudoja vietinę nejautrą ir suleidžia hialurono rūgšties užpildą į intymią zoną. Procedūra trunka apie 30 min.

POVEIKIS: visoje intymioje zonoje atstatoma prarasta drėgmė, oda tampa elastingesnė, mažiau pažeidžiama. Pranyksta niežėjimas, skausmas. Be to atstatoma lytinių lūpų forma. Maždaug po savaitės matomas galutinis rezultatas, kuris išlieka apie metus.

Skip to content