KLINIKOS PASLAUGŲ TEIKIMO TVARKA

Pasikeitusi COVID-19 tvarka nuo rugpjūčio 19 d.

Pacientams, turintiems COVID-19 ligai būdingus simptomus (kosulį, karščiavimą, galvos skausmą ir kt.) reiktų likti namuose ir kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Šeimos gydytojo sprendimu COVID-19 ligai nustatyti skiriamas greitasis antigeno testas. Testas nemokamai atliekamas mūsų klinikoje prisirašiusiems pacientams. Būtina išankstine registracija. Asmenys, jaučiantys simptomus ir atvykę į A kliniką testui raginami dėvėti apsauginę kaukę.

Norėdamas pasitikrinti, ar neserga COVID-19 liga, pacientas gali savarankiškai namuose atlikti savikontrolės antigeno testą, kurį galima savo lėšomis įsigyti parduotuvėje arba vaistinėje. Savikontrolės testas nėra privalomas ir nėra lygiavertis laboratoriniam tyrimui, tačiau gali padėti gydytojui nustatyti diagnozę.

Nemokamas PGR tyrimas gali būti atliekamas esant simptomams tik skubios pagalbos skyriuose arba infekcinių ligų gydytojo ir gydytojo pulmonologo sprendimu.

Būtina išankstinė registracija

Karantinui dėl Covid-19 ligos pasibaigus, liko galioti ekstremali situacija ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimo apribojimai. Tvarka išlieka dėl veido apsaugos priemonių dėvėjimo, srautų valdymo, dezinfekcijos ir kt., todėl informuojame apie paslaugų teikimo tvarką A klinikoje:

1. Klinikos patalpose kontaktinės paslaugos teikiamos tik registruotiems pacientams. Prašome iš anksto registruotis telefonu visoms paslaugoms (konsultacijoms, laboratoriniams tyrimams, skiepams, perrišimams, rentgeno tyrimams ir t.t.).

Registratūros tel:
tel. +370 37 75 08 00

2. Atvykus į kliniką rekomenduojam dėvėti apsauginę kaukę. Prašome atvykti 10-15 min. anksčiau paskirto vizito laiko.

3. Pagal pakeistą profilaktinių tikrinimų tvarką (detaliau https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/f9dcbb80c05411eaae0db016672cba9c) jei nekeičiate ugdymo įstaigos anksčiau išduotos vaikų sveikatos pažymos ugdymo įstaigoms galioja iki einamųjų metų pabaigos. Jei vaiko sveikatos būklė reikšmingai pablogėjo (pasitarkite su šeimos gydytoju). Jei keičiate ugdymo įstaigą, tokiu atveju registruokitės naujai pažymai gauti telefonu. Darbuotojų sveikatos profilaktinio patikrinimo pažymėjimai (knygelės) Nr. 047/a ir Nr.048/a, kurių galiojimas pasibaigė ne anksčiau kaip 1 mėn. iki karantino pradžios, laikomos galiojančiomis iki karantino ar ekstremalios situacijos pabaigos ir dar 3 mėn. po apribojimų pabaigos. Kitais atvejais registruokitės bendra tvarka.

Prašome Jūsų kantrybės ir supratimo, nes užsikrėtimo Covid-19 rizika niekur nedingo, o tik laikinai atslūgo.

Skip to content