Akušerija – ginekologija

Akušerija – ginekologija

Ginekologinės ligos yra pavojingos įvairiuose moters amžiaus tarpsniuose

Vaikystėje dažnai pasitaiko lytinių organų traumos ir vulvovaginitai (makšties prieangio infekcija). Lytinio brendimo metu neretai sutrinka mėnesinės, išryškėja lytinių organų brendimo ir augimo anomalijos. Reprodukciniame (lyties brandos) amžiuje vyrauja lytinių organų uždegimai, dažna endometriozė, gimdos kaklelio patologija. Pereinamuoju laikotarpiu neretai pasitaiko disfunkciniai kraujavimai, navikinės gimdos kaklelio, gimdos, kiaušidžių ir krūtų ligos. Vyresnėms moterims, išnykus mėnesinėms, dažni klimakteriumo, šlapimo nelaikymo, makšties sausumo reiškiniai.

A klinikoje dirbantys aukštos kvalifikacijos akušeriai-ginekologai gydo ginekologinius susirgimus, prižiūri nėščiąsias, konsultuoja poras nevaisingumo ir šeimos planavimo klausimais. Parenka tinkamus kontraceptinius preparatus, pakaitinę hormonų terapiją. Modernia diagnostine įranga atliekami echoskopiniai, endoskopiniai tyrimai bei onkologinių susirgimų profilaktika. Atliekamos intervencinės procedūros (biopsijos, abrazijos, nėštumo nutraukimai ir kt.). 

A klinikoje dirba ne tik bendro profilio akušeriai-ginekologai, bet ir siauresnės specializacijos gydytoja onkoginekologė Laima Vaidotienė.

A klinikos specialistai padeda ne tik tiems, kuriems reikalingas ginekologinis gydymas, bet ir tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir profilaktiškai tikrinasi sveikatos būklę. Ypač svarbūs profilaktiniai pasitikrinimai 20-69 metų amžiaus moterims. Šie pasitikrinimai tikslingi, siekiant apsisaugoti nuo skaudžių gimdos kaklelio vėžio pasekmių.  Gimdos kaklelio vėžys – tai vis dažnesnė jaunų moterų liga. Laiku nepastebėta ir nepradėta gydyti liga, gali atnešti sunkias komplikacijas ar net mirtį.
Visos moterys turėtų žinoti, kad daug lengviau išvengti galimos ligos ar laiku ją diagnozuoti, nei gydyti ilgalaikį susirgimą ir jo pasekmes.

Registratūros telefonai:
Tel. +370 37 75 08 00 mob. +370 655 08000+370 690 06660

Paslauga Kaina €
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija 45 €
Gydytojo akušerio – ginekologo pakartotinė konsultacija 25 €
Ultragarsinis tyrimas (ginekologinis) 35 €
Ultragarsinis tyrimas (akušerinis) 45 €
Ultragarsinė nuotrauka  10 €
Kolposkopinis gimdos kaklelio gleivinės ištyrimas 40 €
Intrauterinės spiralės įvedimas su ultragarsiniu tyrimu
45 €
Estetinė ginekologijos procedūra (gydymas hialiurono užpildais) 160 €
Papildoma estetinės ginekologijos procedūra 120 €
Hialiurono užpildai (vienkartinė 1 ml dozė) 120 €

Šiame tinklapyje nurodytos paslaugų teikimo kainos yra informacinio pobūdžio. Klinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

null
Neringa Jakštienė
Gydytoja akušerė - ginekologė
null
Halina Izolda Indrelienė
Gydytoja akušerė - ginekologė
null
Rolandas Borkys
Gydytojas akušeris - ginekologas
null
Laima Vaidotienė
Gydytoja akušerė - ginekologė
null
Ilona Šilkaitienė
Gydytoja akušerė - ginekologė

Susiję straipsniai

PAŽANGI MEDICININIŲ TYRIMŲ LABORATORIJA JŪSŲ SVEIKATAI!

A klinikos laboratorija aprūpinta moderniomis technologijomis ir priemonėmis, dėl kurių galime jums pasiūlyti greitus rezultatus, plačiausią tyrimų spektrą ir garantuotą kokybę!

A klinikoje operatyviai atliksime visus reikiamus tyrimus:
Bendraklinikiniai, imunohematologiniai tyrimai
Biocheminiai tyrimai
Kraujo krešėjimo rodikliai
Hormonų tyrimai
Vėžiniai žymenys
Infekciniai žymenys
Alergenų tyrimai
Genetiniai tyrimai
Mikrobiologiniai tyrimai
Citologiniai ir onkocitologiniai tyrimai

Mums rūpi Jūsų sveikata!

KAIP ATPAŽINTI CUKRINĮ DIABETĄ?

Mūsų klinikos endokrinologė Jūratė Antanavičienė teigia, kad vienam iš dviejų šiuo metu diabetu sergančių žmonių liga nėra diagnozuota, nes pirmieji simpomai nėra ryškūs. Kokie diabeto požymiai?Pirmiausia pasireiškia troškulys, burnos džiuvimas, dažnas šlapinimasis, svorio pakitimai, nors valgome tiek pat. Žmogus jaučia silpnumą, sausėja oda ir gleivinės, gali atsirasti jautrių kūno vietų niežulys, galūnių dilgčiojimas ar tirpimas.

KOSULYS NE LIGA, TAI – LIGOS SIMPTOMAS

Kosulys – apsauginė reakcija, kuri padeda pašalinti iš kvėpavimo takų įvairius virusus, bakterijas ir kitus dirgiklius, todėl nereikia vartoti kosulį slopinančių vaistų jeigu jų nepaskyrė gydytojas. Kosulys rodo, kad mūsų organizmas kovoja su liga. Vis dėlto, jeigu kartu su kosuliu prasideda karščiavimas ir tęsiasi ilgiau nei 3 dienas, jei dėl kosulio pabundate naktį, skauda krūtinę,

Skip to content