Akušerija – ginekologija

Akušerija – ginekologija

Ginekologinės ligos yra pavojingos įvairiuose moters amžiaus tarpsniuose

Vaikystėje dažnai pasitaiko lytinių organų traumos ir vulvovaginitai (makšties prieangio infekcija). Lytinio brendimo metu neretai sutrinka mėnesinės, išryškėja lytinių organų brendimo ir augimo anomalijos. Reprodukciniame (lyties brandos) amžiuje vyrauja lytinių organų uždegimai, dažna endometriozė, gimdos kaklelio patologija. Pereinamuoju laikotarpiu neretai pasitaiko disfunkciniai kraujavimai, navikinės gimdos kaklelio, gimdos, kiaušidžių ir krūtų ligos. Vyresnėms moterims, išnykus mėnesinėms, dažni klimakteriumo, šlapimo nelaikymo, makšties sausumo reiškiniai.

A klinikoje dirbantys aukštos kvalifikacijos akušeriai-ginekologai gydo ginekologinius susirgimus, prižiūri nėščiąsias, konsultuoja poras nevaisingumo ir šeimos planavimo klausimais. Parenka tinkamus kontraceptinius preparatus, pakaitinę hormonų terapiją. Modernia diagnostine įranga atliekami echoskopiniai, endoskopiniai tyrimai bei onkologinių susirgimų profilaktika. Atliekamos intervencinės procedūros (biopsijos, abrazijos, nėštumo nutraukimai ir kt.). 

A klinikoje dirba ne tik bendro profilio akušeriai-ginekologai, bet ir siauresnės specializacijos gydytoja onkoginekologė Laima Vaidotienė.

A klinikos specialistai padeda ne tik tiems, kuriems reikalingas ginekologinis gydymas, bet ir tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir profilaktiškai tikrinasi sveikatos būklę. Ypač svarbūs profilaktiniai pasitikrinimai 20-69 metų amžiaus moterims. Šie pasitikrinimai tikslingi, siekiant apsisaugoti nuo skaudžių gimdos kaklelio vėžio pasekmių.  Gimdos kaklelio vėžys – tai vis dažnesnė jaunų moterų liga. Laiku nepastebėta ir nepradėta gydyti liga, gali atnešti sunkias komplikacijas ar net mirtį.
Visos moterys turėtų žinoti, kad daug lengviau išvengti galimos ligos ar laiku ją diagnozuoti, nei gydyti ilgalaikį susirgimą ir jo pasekmes.

Registratūros telefonai:
Tel. +370 37 75 08 00 mob. +370 655 08000+370 690 06660

Paslauga Kaina €
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija 60 €
Gydytojo akušerio – ginekologo pakartotinė konsultacija 25 €
Ultragarsinis tyrimas (ginekologinis) 35 €
Ultragarsinis tyrimas (akušerinis) 45 €
Ultragarsinė nuotrauka  10 €
Kolposkopinis gimdos kaklelio gleivinės ištyrimas 40 €
Intrauterinės spiralės įvedimas su ultragarsiniu tyrimu
45 €
Estetinė ginekologijos procedūra (gydymas hialiurono užpildais) 160 €
Papildoma estetinės ginekologijos procedūra 120 €
Hialiurono užpildai (vienkartinė 1 ml dozė) 120 €

Šiame tinklapyje nurodytos paslaugų teikimo kainos yra informacinio pobūdžio. Klinika pasilieka sau teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

null
Neringa Jakštienė
Gydytoja akušerė - ginekologė
null
Halina Izolda Indrelienė
Gydytoja akušerė - ginekologė
null
Rolandas Borkys
Gydytojas akušeris - ginekologas
null
Laima Vaidotienė
Gydytoja akušerė - ginekologė
null
Ilona Šilkaitienė
Gydytoja akušerė - ginekologė

Susiję straipsniai

Puikus laikas vaikų akių patikrai

Baigiantis mokslo metams kviečiame pasirūpinti savo vaikų akimis! Šiuo metu pas aukštos kvalifikacijos gydytoją oftalmologą dar galima patekti be eilių. „Vaikams profilaktinis regos patikrinimas yra svarbus siekiant laiku nustatyti ir koreguoti regos sutrikimus bei įvertinti bendrą akių būklę. Besiformuojančiame organizme rega nuolat keičiasi, dėl to būtina kartą per metus apsilankyti pas akių gydytoją sveikatos priežiūros įstaigoje“- sako mūsų klinikos gydytoja oftalmologė Živilė Jonaitienė.

Rūpinkitės savo sveikata, o mes jums padėsime!

Ar žinote, kad bent kartą per metus profilaktiškai tikrindamiesi sveikatą, galite perpus sumažinti riziką susirgti sunkiomis ligomis? PSO duomenimis tik 10-15% mūsų sveikatos ir ilgaamžiškumo lemia paveldimumas, o 30-40% – gyvenimo būdo pasirinkimas. Net jeigu nejaučiate jokių negalavimų, nesiskundžiate sveikatos sutrikimais, patariame skirti dėmesio prevencinei sveikatos patikrai, kad posakis: sveikata – brangiausias turtas nebūtų tušti žodžiai.

Vairuotojų sveikatos patikra

Pasitikrinkite savo sveikatos pažymos galiojimą! Nors vairuotojo pažymėjimo ir sveikatos pažymos galiojimo susiejimas atidėtas iki 2025 m. sausio 1 d., primename, kad šis sprendimas priimtas siekiant išvengti pacientų antplūdžio į gydymo įstaigas. Todėl neverta atidėlioti kol pradės formuotis eilės, rekomenduojame dėl sveikatos patikros kreiptis jau dabar. Užtikriname profesionalią patikrą ir greitą pažymos išdavimą.
Mūsų klinikoje dirba VISI specialistai,

Skip to content