PASIRŪPINKITE SAVO EMOCINE SVEIKATA

Emocinę įtampą, nestabilumo jausmą, nesėkmės baimę patiria dauguma žmonių nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar socialinės padėties. Vis dėlto ne kiekvienas sėkmingai susidoroja su iškilusiomis problemomis. Todėl ypatingai svarbu ugdyti emocinį raštingumą ir laiku pastebėti ne tik savo asmeninius, bet ir kitų šeimos narių patiriamus psichologinius sunkumus. Neatidėliokite, nes laikinos būsenos gali pavirsti kritinėmis situacijomis sukeliančiomis skaudžių padarinių.

Psichologas šiuo atveju gali būti nuolatinis jūsų gyvenimo pagalbininkas, kuris padės konstruktyviau pažvelgti į patiriamus jausmus, užmegzti geresnį santykį su savimi ir aplinka.

Psichologinės konsultacijos gali padėti pamatyti daugiau galimybių, ugdyti kryptingą pozityvų nusiteikimą bei savivertės augimą ir, žinoma, padės išgyventi stresines situacijas.

Mūsų klinikos psichologai teigia, kad dėl laiku neišspręstų psichinės sveikatos problemų nukenčia žmogaus gyvenimo kokybė. Senkant emociniams resursams, auga vienišumo jausmas, mažėja susidomėjimas mėgstama veikla, tampa sunku pasirūpinti savo poreikiais, nukenčia santykiai šeimoje, profesinė ar akademinė veikla, pasiekimai mokykloje.

Neatpažinti jausmai, problemų slėpimas ilgainiui gali virsti depresija, nerimo sutrikimais, vesti destruktyvaus elgesio link, tapti priklausomybės ir daugelio kitų ligų priežastimi.

Todėl neatidėliokime rytdienai – jeigu jaučiate emocinius sunkumus, kreipkitės jau dabar. Mūsų klinikos psichologai ir kiti psichikos sveikatos centro specialistai pasiruošę suteikti visapusišką paramą ar gydymą.

Primename, kad mūsų klinikos pacientams psichologinė konsultacija yra NEMOKAMA. Gydytojo siuntimas konsultacijai nereikalingas, tik reikia registruotis iš anksto.

🌿 Mums rūpi jūsų emocinė sveikata!

Laukiame adresu – Savanorių pr. 66, Kaunas

Darbo laikas I-V, 8.00-19.00

Registracija ir informacija telefonu +370 37 750 800

Skip to content