Akušerija – ginekologija

Akušerija-ginekologija

Ginekologinės ligos yra pavojingos įvairiuose moters amžiaus tarpsniuose. Vaikystėje dažnai pasitaiko lytinių organų traumos  ir vulvovaginitai (makšties prieangio infekcija). Lytinio brendimo metu neretai sutrinka mėnesinės, išryškėja lytinių organų brendimo ir augimo anomalijos. Reprodukciniame (lyties brandos) amžiuje vyrauja lytinių organų uždegimai, dažna endometriozė, gimdos kaklelio patologija. Pereinamuoju laikotarpiu neretai pasitaiko disfunkciniai kraujavimai, navikinės gimdos kaklelio, gimdos, kiaušidžių ir krūtų ligos. Vyresnėms moterims, išnykus mėnesinėms, dažni klimakteriumo, šlapimo nelaikymo, makšties sausumo reiškiniai.

A klinikoje dirbantys aukštos kvalifikacijos akušeriai-ginekologai gydo ginekologinius susirgimus, prižiūri nėščiąsias, konsultuoja poras nevaisingumo ir šeimos planavimo klausimais. Parenka tinkamus kontracepcinius preparatus, pakaitinę hormonų terapiją. Modernia diagnostine įranga atliekami echoskopiniai, endoskopiniai tyrimai bei onkologinių susirgimų profilaktika. Atliekamos intervencinės procedūros (biopsijos, abrazijos, nėštumo nutraukimai ir kt.).

A klinikoje dirba ne tik bendro profilio akušeriai-ginekologai, bet ir siauresnės specializacijos gydytoja onkoginekologė Laima Vaidotienė.
A klinikos specialistai padeda ne tik tiems, kuriems reikalingas ginekologinis gydymas, bet ir tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir norėtų profilaktiškai pasitikrinti sveikatos būklę. Ypač svarbūs profilaktiniai pasitikrinimai 20-69 metų amžiaus moterims. Šie pasitikrinimai tikslingi, siekiant apsisaugoti nuo skaudžių gimdos kaklelio vėžio pasekmių.  Gimdos kaklelio vėžys – tai vis dažnesnė jaunų moterų liga. Laiku nepastebėta ir nepradėta gydyti liga, gali atnešti sunkias komplikacijas ar net mirtį.
Visos moterys turėtų žinoti, kad daug lengviau išvengti galimos ligos ar laiku ją diagnozuoti, nei gydyti ilgalaikį susirgimą ir jo pasekmes.

Paslauga Kaina
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija 30 €
Gydytojo akušerio – ginekologo pakartotinė konsultacija 15 €
Ultragarsinis tyrimas (ginekologinis) 20 €
Ultragarsinis tyrimas (akušerinis) 30 €
Kolposkopinis gimdos kaklelio gleivinės ištyrimas 24 €
Estetinė ginekologijos procedūra (gydymas hialiurono užpildais) 120 €
Hialiurono užpildai 80 €
null
Neringa Jakštienė
Gydytoja akušerė - ginekologė
null
Halina Izolda Indrelienė
Gydytoja akušerė - ginekologė
null
Rolandas Borkys
Gydytojas akušeris - ginekologas
null
Laima Vaidotienė
Gydytoja akušerė - ginekologė
null
Ilona Šilkaitienė
Gydytoja akušerė - ginekologė