Socialinė darbuotoja Irina Šiaudvytienė

Socialinė darbuotoja, supervizorė Irina Šiaudvytienė

Išsilavinimas

2008 m. baigė socialinio darbo medicinoje programą Kauno medicinos universitete (LSMU)
2010 m. įgijo visuomenės sveikatos vadybos magistro laipsnį Kauno medicinos universitete (LSMU)
2014 m. baigė podiplomines profesinių santykių konsultavimo, supervizijų studijas (VDU ir Miunsterio akademija, Vokietija).

 

Kasdieninėje praktikoje susiduria su plataus spektro pacientų socialiniais klausimais – nuo praktinės pagalbos tarpininkaujant dėl techninės pagalbos priemonių, organizuojant lankomąją priežiūrą į namus ar randant kitas reikiamas pacientui paslaugas iki emocinės paramos asmeniui/šeimai susidūrus su ligos, gydymo ar socialinio vaidmens (vienatvė, motinystė/tėvystė, darbo netekimas) sukeltais pokyčiais. Taip pat atlieka atvejo vadybininkės vaidmenį savižudybės prevencijos srityje. Socialinio darbuotojo pagrindinė užduotis – kartu su pacientu ieškoti būdų kuo aukštesnei gyvenimo kokybei pasiekti.

Narystė organizacijose

 

Irina Šiaudvytienė yra Nacionalinės sveikatos socialinių darbuotojų asociacijos valdybos narė, dalyvauja Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojamos šeimos politikos darbo grupėje. Nuolat tobulinasi savo profesinėje srityje, dalyvauja konferencijose, seminaruose ir prisideda jas organizuojant.

Socialinė darbuotoja, supervizorė Irina Šiaudvytienė
Skip to content