ATLIEKAME COVID-19 LABORATORINIUS TYRIMUS

A klinikoje atliekami profilaktiniai laboratoriniai COVID-19 (koronaviruso) tyrimai

  • kiekybinis (SARS-CoV-2 anti-S) antikūnių testas 20€
  • COVID-19 PGR (SARS-CoV-2 RNR) tyrimas (iš nosiaryklės) 75€
  • Greitasis SARS-CoV-2 antigeno testas (iš nosiaryklės) 16,50€

Jeigu jau persirgote arba manote, kad sirgote koronaviruso sukelta infekcija, mūsų klinikoje galite atlikti laboratorinį COVID-19 kiekybinį (SARS-CoV-2 anti-S) antikūnių testą. Šis testas parodo ar turite jau susiformavusį imunitetą viruso sukeliamai ligai po sirgimo ar skiepo. Tyrimas, atliekamas iš kraujo mėginio, parodo susidariusių SARS-CoV-2 antikūnių kiekį kraujyje, tačiau neparodo, ar šiuo metu esate užsikrėtęs koronavirusu. Kiekybinį antikūnių testą rekomenduojame atlikti mažiausiai po 30 dienų nuo simptomų pasireiškimo.

Taip pat atliekame ir profilaktinį COVID-19 PGR tyrimą iš nosiaryklės, skirtą nustatyti, ar šiuo metu nesergate koronaviruso sukelta COVID-19 infekcija, kai Jums reikalinga tai patvirtinanti pažyma keliaujant į užsienį ar dėl kitos priežasties. Šio tyrimo metu ieškomos aktyvaus viruso dalelės, einamuoju momentu.  

Tyrimų rezultatai yra suvedami į asmens E-sveikata portalą.

Pagal poreikį išduodamas sertifikatas, patvirtinantis paciento tyrimų rezultatus.

Šių tyrimų neatliekame, kai  yra įtariama Covid-19 liga bei yra šiam susirgimui būdingi simptomai: karščiavimas, kosulys, gerklės skausmas, silpnumas, raumenų skausmas, tam tikrais atvejais – pykinimas, vėmimas, viduriavimas ir kiti.

Dėl papildomos informacijos ir registracijos tyrimui skambinti į klinikos laboratoriją telefonu:

Skip to content