ATLIEKAME COVID-19 LABORATORINIUS TYRIMUS

A klinikoje atliekami profilaktiniai laboratoriniai COVID-19 (koronaviruso) tyrimai

  • kiekybinis (SARS-CoV-2 anti-S) antikūnių testas 20€
  • COVID-19 PGR (SARS-CoV-2 RNR) tyrimas (iš nosiaryklės) 75€
  • Greitasis SARS-CoV-2 antigeno testas (iš nosiaryklės) 17,50€

Jeigu jau persirgote arba manote, kad sirgote koronaviruso sukelta infekcija, mūsų klinikoje galite atlikti laboratorinį COVID-19 kiekybinį (SARS-CoV-2 anti-S) antikūnių testą. Šis testas parodo ar turite jau susiformavusį imunitetą viruso sukeliamai ligai po sirgimo ar skiepo. Tyrimas, atliekamas iš kraujo mėginio, parodo susidariusių SARS-CoV-2 antikūnių kiekį kraujyje, tačiau neparodo, ar šiuo metu esate užsikrėtęs koronavirusu. Kiekybinį antikūnių testą rekomenduojame atlikti mažiausiai po 30 dienų nuo simptomų pasireiškimo.

Taip pat atliekame ir profilaktinį COVID-19 PGR tyrimą iš nosiaryklės, skirtą nustatyti, ar šiuo metu nesergate koronaviruso sukelta COVID-19 infekcija, kai Jums reikalinga tai patvirtinanti pažyma keliaujant į užsienį ar dėl kitos priežasties. Šio tyrimo metu ieškomos aktyvaus viruso dalelės, einamuoju momentu.  

Tyrimų rezultatai yra suvedami į asmens E-sveikata portalą.

Pagal poreikį išduodamas sertifikatas, patvirtinantis paciento tyrimų rezultatus.

Šių tyrimų neatliekame, kai  yra įtariama Covid-19 liga bei yra šiam susirgimui būdingi simptomai: karščiavimas, kosulys, gerklės skausmas, silpnumas, raumenų skausmas, tam tikrais atvejais – pykinimas, vėmimas, viduriavimas ir kiti.

Pasikeitusi COVID-19 testavimo tvarka nuo gegužės 1 d.

Nuo 2022 m. gegužės 1 d., panaikinus testavimą mobiliuose punktuose, pacientams, turintiems COVID-19 ligai būdingus simptomus reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Šeimos gydytojo sprendimu COVID-19 ligai nustatyti skiriamas greitasis antigeno testas. Testas nemokamai atliekamas mūsų klinikoje prisirašiusiems pacientams. Būtina išankstine registracija. Asmenys, jaučiantys simptomus ir atvykę į A kliniką testui raginami dėvėti apsauginę kaukę.

Nemokamas PGR tyrimas gali būti atliekamas esant simptomams tik skubios pagalbos skyriuose arba infekcinių ligų gydytojo ir gydytojo pulmonologo sprendimu.

Dėl papildomos informacijos ir registracijos tyrimui skambinti į klinikos laboratoriją telefonu:

Skip to content