A Klinikoje teikiamas platus spektras I-nio ir II-nio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugų, apimančių iki 80 % visų pacientams reikalingų ambulatorinių medicininių paslaugų.

A Klinikoje dirba daug kvalifikuotų ir patyrusių gydytojų, specialistų, kurie padeda pacientams spręsti iškilusias sveikatos problemas.

I-nio lygio (šeimos klinikos gydytojų) paslaugos prisirašiusiems pacientams teikiamos nemokamai, nes už jas pagal sutartį apmoka Kauno teritorinė ligonių kasa.

II-nio lygio gydytojų specialistų (konsultacinė-diagnostinė klinika) paslaugos yra dalinai apmokamos Kauno teritorinės kasos, nes apmokamų paslaugų kvotos, paslaugų apimtys bei kainos kasmet kinta.

Norint tapti nuolatiniu (prisirašiusiu) pacientu ir pasirinkti savo šeimos gydytoją, tereikia su užpildyti prašymą klinikos registratūroje (turėti asmens dokumentą).

Pacientams, apdraustiems savanorišku SEB, ERGO, Compensa Life, PZU, IF, Gjensidige  sveikatos draudimu, už suteiktas draudimo pilnai kompensuojamas paslaugas mokėti nereikia, nes A Klinika yra sudariusi tiesiogines sutartis su draudimo kompanijom dėl paslaugų apmokėjimo apdraustiesiems.

Registracija paslaugoms vykdoma telefonu (8 37) 750800. Jei jaučiate negalavimus, bet tiksliai nežinote pas kokį specialistą reikėtų registruotis ar norėtumėt daugiau sužinoti apie paslaugas, specialistus ir jų darbo grafiką, skambinkite tuo pačiu telefonu.

Norintys užsiregistruoti paslaugoms iš užsienio gali kreiptis e-paštu: administracija@aklinika.lt.

 

Detaliau apie paslaugas ir specialistus žiūrėkite:

Šeimos klinika

Šeimos klinika

+ Šeimos gydytojų paslaugos
+ Psichikos sveikatos centras
+ Profilaktinės programos ir skiepai
+ Laboratoriniai tyrimai

Diagnostinė klinika

Diagnostinė klinika

+ Gydytojų specialistų paslaugos
+ Diagnostika ir gydymas modernia įranga
+ Visi laboratoriniai tyrimai
+ Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Odontologijos klinika

Odontologija

+ Profesionalus dantų ir dantenų ligų gydymas
+ Profesionali burnos higiena
+ Dantų balinimas