Skiepai

AKlinikoje skiepijama praktiškai visomis prieinamomis Lietuvoje vakcinomis: gripo, erkinio encefalito, A ir B hepatito, gimdos kaklelio vėžio, keliautojų ir kitomis. Jei planuojate vykti į užsienį ir nežinote kokie skiepai yra privalomi ar rekomenduojami, skambinkite ir mes pateiksime informaciją pagal naujausias rekomendacijas. Paskiepijus išduodami tarptautiniai skiepų sertifikatai.

Šiuo metu vyksta daug diskusijų dėl skiepų naudos ir galimos žalos. Medikams šis klausimas nekyla, nes jau senai žinoma, kad skiepijimo nauda yra akivaizdi, o galima žala, t.y. galimos komplikacijos paskiepijus yra nedažnesnės nei kitų medikamentų.

Šiuolaikinės informacinės sklaidos ir socialinių tinklų galimybės leidžia laisvai platinti moksliniais tyrimais nepagrystą informaciją, išsakyti bet kokią nuomonę, kurį vėliau labai plačiai paplinta ir savo apimtimi daugelį kartų viršija specialistų pateikiamos informacijos srautą. Kompetentingų medikų žodis šiame liūne paskęsta ir yra nebegirdimas. Žiniasklaida kovojanti dėl reitingų ieško sensacingos, bet ne objektyvios ir atsakingos informacijos. Žinią apie galimai nuo vakcinos mirusius žmones skelbiama pirmuosiuose puslapiuose, o paneigianti žinutė apie nepasitvirtinusius faktus, kur užkampyje. Dėl šių priežasčių abejojantis žmogus susvyruoja ir pradeda labiau tikėti negatyvia informacija, nei medikais. Pasekmės jau aiškėja – difterijos, kokliušo, tymų protrūkiai ir mirtys nevienoje Europos šalyje, taip pat ir Lietuvoje.

Vaikų ir paauglių skiepijimo kalendorius (skaityti plačiau)
Papildoma informacija (skaityti plačiau)

Šeimos klinika

Šeimos klinika

+ Šeimos gydytojų paslaugos
+ Psichikos sveikatos centras
+ Profilaktinės programos ir skiepai
+ Laboratoriniai tyrimai

Diagnostinė klinika

Diagnostinė klinika

+ Gydytojų specialistų paslaugos
+ Diagnostika ir gydymas modernia įranga
+ Visi laboratoriniai tyrimai
+ Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Odontologijos klinika

Odontologija

+ Profesionalus dantų ir dantenų ligų gydymas
+ Profesionali burnos higiena
+ Dantų balinimas