Vaikų ligos

Tik fiziškai, emociškai ir psichiškai sveikas vaikas gali jaustis laimingas, ramus, patenkintas, pasitikintis savimi ir kitais žmonėmis.
Atidžiai, su meile žiūrintys į darbą AKlinikos gydytojai – pediatrai visapusiškai prižiūri vaikučių sveikatą, ištiria, gydo, taip pat skiria profilaktines priemones. Klinikoje nuodugniai stebimas vaiko vystymasis, augimas, duodami praktiški patarimai tėvams. Taip pat čia rasite reikiamą profesionalių specialistų pagalbą. Jūsų vaikučių regos profilaktiką bei gydymą garantuos aukštos kvalifikacijos vaikų oftalmologas. Dėl įgimtų bei atsiradusių traumatologinių problemų konsultuos vaikų traumatologas – ortopedas. Alergijos problemas padės išsiaiškinti bei išspręsti alergologas.  Laikysenos problemas laiku padės išspręsti reabilitacijos specialistai.
Sveikas vaikas - ne tik aktyvus, linksmas, geros nuotaikos, bet ir  komunikabilus, žingeidus, aktyvus, judrus. Kiekvienas tėvelis norintis matyti savo vaiką stiprų, ištvermingą, greitą, vikrų turi nuo pat gimimo rūpintis jo sveikata. Kiekvieno vaiko sveikatos priežiūrai reikalinga gydytojo pagalba.

Paslaugas teikiantys specialistai (skaityti plačiau)

Šeimos klinika

Šeimos klinika

+ Šeimos gydytojų paslaugos
+ Psichikos sveikatos centras
+ Profilaktinės programos ir skiepai
+ Laboratoriniai tyrimai

Diagnostinė klinika

Diagnostinė klinika

+ Gydytojų specialistų paslaugos
+ Diagnostika ir gydymas modernia įranga
+ Visi laboratoriniai tyrimai
+ Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Odontologijos klinika

Odontologija

+ Profesionalus dantų ir dantenų ligų gydymas
+ Profesionali burnos higiena
+ Dantų balinimas