Akių ligos

Mūsų pasaulyje gyvena 50 mln. aklųjų ir kur kas daugiau silpnaregių. Apskaičiuota, kad per metus apanka 8-10 mln. žmonių, o per tą patį laiką miršta 6-8 mln. aklųjų. Akių ligos labai pavojingos, kadangi kai kurios progresuoja labai greitai.  Neieškodamas medikų pagalbos, uždelsęs, pacientas gali amžiams likti prieblandoje ar net visiškoje tamsoje. Katarakta, trachoma, glaukoma, diabetinė retinopatija - ligos, dažniausiai atimančios iš žmonių regėjimą.
Viena iš ypač sparčiai progresuojančių akių ligų – trumparegystė. Ši liga pradėta vadinti amžiaus problema. Trumparegystė išplitusi visuose žemynuose, o kai kuriuose kraštuose įgauna grėsmingą epideminį pobūdį, paliesdama 70-80 proc. jauno darbingo amžiaus žmonių.
Kiekvienas žmogus turi  tausoti savo akis. Šiuo metu, kai kompiuteris tapo neišvengiama  blogybe, vs  daugiau laiko praleidžiama prie televizoriaus, būtina laikytis dienotvarkės. Be tinkamo gyvenimo režimo, taip pat kiekvienas žmogus turi mažiausiai vieną kartą per metus apsilankyti pas okulistą. Gerai matyti, nereiškia žinoti, kad nesergi.
AKlinikos oftalmologai konsultuoja ir su moderniausia aparatūra atlieka nuodugnią akių ligų ir regos sutrikimų diagnostiką. Taip pat atliekamas ištyrimas ir paruošimas lazerinėms regos korekcijos operacijoms. Klinikoje parenkami reikiami akiniai.

Paslaugas teikiantys specialistai (skaityti plačiau)

Šeimos klinika

Šeimos klinika

+ Šeimos gydytojų paslaugos
+ Psichikos sveikatos centras
+ Profilaktinės programos ir skiepai
+ Laboratoriniai tyrimai

Diagnostinė klinika

Diagnostinė klinika

+ Gydytojų specialistų paslaugos
+ Diagnostika ir gydymas modernia įranga
+ Visi laboratoriniai tyrimai
+ Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Odontologijos klinika

Odontologija

+ Profesionalus dantų ir dantenų ligų gydymas
+ Profesionali burnos higiena
+ Dantų balinimas