Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Ūmiai susirgus ligos simptomai pasireiškia greitai ir su ryškiais simptomais, todėl mes pajaučiame staigų savijautos pablogėjimą, skausmą ar kitokio pobūdžio negalavimą. Tačiau lėtinių ligų (širdies ir kraujagyslių, onkologinių ir kt.) pradžia dažniausiai būna be jaučiamų simptomų ir ryškesniais sutrikimais pasireiškia, kai liga jau būna įsibėgėjusi. Lėtinės ligos simptomai vystosi palaipsniui per ilgesnį laiką, todėl žmogaus organizmas sugeba adaptuotis prie ligos sukeliamų pokyčių ir ryškesni simptomai atsiranda tik tada, kai adaptacinės ir kompensacinės galimybės išsenka.

Atliekant profilaktinį sveikatos patikrinimą, diagnostinių tyrimų pagalba galima nustatyti padidėjusius rizikos faktorius, įtarti ar diagnozuoti prasidedantį lėtinį susirgimą. Šiame ligos etape šiuolaikinė medicina gali efektyviai gydyti net ir daugelį anksčiau laikomų „nepagydomų“ ligų, todėl būtina periodiškai atvykti pas gydytojus ir profilaktiškai pasitikrinti sveikatą.

A klinikoje galima profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, kai atsižvelgiant į amžių, lytį ir galimus rizikos faktorius bei esamus sutrikimus, sudaromos individualios profilaktinio patikrinimo programos. Nesant nusiskundimų dėl sveikatos būklės, galima pasinaudoti profilaktinio tikrinimo programomis pagal amžių ir lytį. Daugiau informacijos sužinosite registratūroje arba pas savo šeimos gydytoją.

Prisirašiusiems pacientams atliekami ligonių kasų finansuojami profilaktiniai sveikatos patikrinimai pagal įvairių ligų prevencines programas (skaityti plačiau)

Straipsniai apie profilaktiką (skaityti plačiau)

Šeimos klinika

Šeimos klinika

+ Šeimos gydytojų paslaugos
+ Psichikos sveikatos centras
+ Profilaktinės programos ir skiepai
+ Laboratoriniai tyrimai

Diagnostinė klinika

Diagnostinė klinika

+ Gydytojų specialistų paslaugos
+ Diagnostika ir gydymas modernia įranga
+ Visi laboratoriniai tyrimai
+ Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Odontologijos klinika

Odontologija

+ Profesionalus dantų ir dantenų ligų gydymas
+ Profesionali burnos higiena
+ Dantų balinimas