Paslaugų teikimo tvarka

Paskelbta 2020 07 08

Karantinui dėl Covid-19 ligos pasibaigus, liko galioti ekstremali situacija ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimo apribojimai (dėl apsaugos priemonių, srautų valdymo, dezinfekcijos ir pan.) , todėl informuojame apie paslaugų teikimo tvarką A klinikoje:

1. Klinikos patalpose kontaktinės paslaugos teikiamos tik registruotiems pacientams, todėl prašome registruotis telefonu visoms paslaugoms (konsultacijoms, tyrimams, skiepams, perrišimams ir kt.)

2.  Atvykus į kliniką prašysime Jūsų dėvėti apsauginę kaukę, užpildyti epidemiologinę anketą, dezinfekuoti rankas, todėl prašome atvykti 10-15 min. anksčiau.

3. Pas šeimos gydytojus, jei nėra sutarta kitaip, pirmiausia registruojame nuotolinei konsultacijai ir tik jos metu įvertinus situaciją, jei reikia, paskiriama kontaktinė konsultacija klinikos patalpose. Internetinė registracija, dėl pasikeitusios tvarkos, laikinai sustabdyta.

4. Pas gydytojus specialistus pacientai su siuntimais registruojasi savarankiškai telefonu. Teikiamos visų specialistų paslaugos. Rentgeno paslaugoms taip pat reikia registruotis.

5. Pagal pakeistą profilaktinių tikrinimų tvarką  (detaliau https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/f9dcbb80c05411eaae0db016672cba9c) jei nekeičiate ugdymo įstaigos anksčiau išduotos vaikų sveikatos pažymos ugdymo įstaigoms galioja iki einamųjų metų pabaigos. Jei vaiko sveikatos būklė reikšmingai pablogėjo (pasitarkite su šeimos gydytoju) arba keičiate ugdymo įstaigą, tokiu atveju registruokitės naujai pažymai gauti telefonu. Darbuotojų sveikatos profilaktinio patikrinimo pažymėjimai (knygelės) Nr. 047/a ir Nr.048/a, kurių galiojimas pasibaigė ne anksčiau kaip 1 mėn. iki karantino pradžios, laikomos galiojančiomis iki karantino ar ekstremalios situacijos pabaigos ir dar 3 mėn. po apribojimų pabaigos. Kitais atvejais registruokitės bendra tvarka.

Prašome Jūsų kantrybės ir supratimo, nes užsikrėtimo Covid-19 rizika niekur nedingo, o tik laikinai atslūgo.

 

Šeimos klinika

Šeimos klinika

+ Šeimos gydytojų paslaugos
+ Psichikos sveikatos centras
+ Profilaktinės programos ir skiepai
+ Laboratoriniai tyrimai

Diagnostinė klinika

Diagnostinė klinika

+ Gydytojų specialistų paslaugos
+ Diagnostika ir gydymas modernia įranga
+ Visi laboratoriniai tyrimai
+ Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Odontologijos klinika

Odontologija

+ Profesionalus dantų ir dantenų ligų gydymas
+ Profesionali burnos higiena
+ Dantų balinimas