Medicininių paslaugų teikimas karantino laikotarpiu

Paskelbta 2020 04 03

Karantino dėl COVID-19 (koronaviruso) galiojimo laikotarpiu LR teisės aktais yra pakeista sveikatos priežiūros įstaigų paslaugų teikimo tvarka – galimos teikti tik būtinos paslaugos, o planinės – atidedamos iki pasibaigs karantinas. Vadovaujantis šiais pakeitimais A klinika irgi pakeitė teikiamų paslaugų tvarką:

1.  Prireikus medicininių paslaugų, pirmiausia pacientams reikėtų skambinti įstaigos registratūros telefonais darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 valandos. Registratūros darbuotojai, patikslinus situaciją, sujungs Jus su gydytojais ar slaugytojais arba paaiškins kokias paslaugas ir kaip galima gauti karantino metu.

2. Dėl teisės aktais nustatytų apribojimų planinėms paslaugoms didžioji dalis konsultacinių paslaugų teikiamos   nuotoliniu būdu, t.y. pacientas konsultuojamas telefonu, išrašomi elektroniniai receptai, nedarbingumai, siuntimai.  Jei gydytojo sprendimu Jums bus būtina neatidėliotinai atvykti į A kliniką, tai sutarus laiką ir laikantis saugumo reikalavimų,   reikalingos medicininės paslaugos bus suteiktos klinikos patalpose.

3. Karantino laikotarpiu yra pakeistas klinikos darbo laikas ir gydytojų darbo grafikas. Dalis gydytojų dirbs nuotoliniu būdu iš namų. Detalesnę informaciją Jums suteiks registratūros darbuotojai. Kreipkitės ir mes rasime būdą kaip Jums padėti.

Karantino metu A Klinika dirba darbo dienomis 8.00-18.00 valandomis

Šeimos klinika

Šeimos klinika

+ Šeimos gydytojų paslaugos
+ Psichikos sveikatos centras
+ Profilaktinės programos ir skiepai
+ Laboratoriniai tyrimai

Diagnostinė klinika

Diagnostinė klinika

+ Gydytojų specialistų paslaugos
+ Diagnostika ir gydymas modernia įranga
+ Visi laboratoriniai tyrimai
+ Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Odontologijos klinika

Odontologija

+ Profesionalus dantų ir dantenų ligų gydymas
+ Profesionali burnos higiena
+ Dantų balinimas