Paslaugų teikimas koronaviruso epidemijos metu

Paskelbta 2020 03 13

Gerbiami pacientai, dėl didėjančios koronaviruso infekcijos išplitimo grėsmės, dalinai keičiasi paslaugų teikimo tvarka:

1. Pacientams (prisirašiusiems), kuriems reikia vaistų recepto pratęsimo ir nėra būtina apsilankyti pas šeimos gydytoją, gali būti teikiamos nuotolinės konsultacijos ir išrašomi elektroniniai vaistų receptai. Tokiais atvejais skambinkite klinikos telefonais ir galėsite pasikonsultuoti su gydytojais telefonu. Ši tvarka galioja ir tais atvejais, kai nesate tikri ar reikia atvykti į kliniką dėl lengvų sveikatos sutrikimų.

2. Pacientai, kurie buvo išvykę į rizikingas šalis (Kiniją, Honkongą, Iraną, Japoniją, Pietų Korėją, Singapūrą, Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją, Italiją, Islandiją, Norvegiją, Švediją, Austriją, Daniją, Nyderlandus, Šveicariją ir Egiptą)  2-3 savaičių laikotarpyje ir jaučia peršalimo simptomus: karščiavimą, kosulį, apsunkintą kvėpavimą, pirmiausia turėtų skambinti klinikos telefonais ir konsultuotis su šeimos gydytoju arba Nacionalinės visuomenės sveikatos specialistais telefonais +370 618 79984   ir   +370 616 94562 (visą parą) arba karštąja koronaviruso linija 1808.

3. Profilaktinių paslaugų  suaugusiems ir vaikams teikimas – profilaktiniai sveikatos patikrinimai, skiepijimai  laikinai atidedami iki atskiro paskelbimo.

 

Šeimos klinika

Šeimos klinika

+ Šeimos gydytojų paslaugos
+ Psichikos sveikatos centras
+ Profilaktinės programos ir skiepai
+ Laboratoriniai tyrimai

Diagnostinė klinika

Diagnostinė klinika

+ Gydytojų specialistų paslaugos
+ Diagnostika ir gydymas modernia įranga
+ Visi laboratoriniai tyrimai
+ Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Odontologijos klinika

Odontologija

+ Profesionalus dantų ir dantenų ligų gydymas
+ Profesionali burnos higiena
+ Dantų balinimas