Pacientėms, kurias kamuoja gausios mėnesinės

Paskelbta 2018 10 19

Ar Jums būna gausios mėnesinės dėl gimdos fibroidų?

A klinikoje vykdomas  klinikinis mokslinis tyrimas PRIMROSE (kurį 2018 m. sausio 30 d. patvirtino Lietuvos Respublikos valstybinė vaistų kontrolės tarnyba ir dėl kurio Lietuvos bioetikos komitetas 2018 m. sausio 18 d. pateikė teigiamą išvadą) vertina tiriamąjį vaistinį preparatą, siekiant sužinoti, ar jis gali saugiai ir veiksmingai sumažinti kraujavimą mėnesinių laikotarpiu. 

Galite prisijungti prie tyrimo, jeigu:

  • Jums yra ne mažiau kaip 18 metų;
  • būna gausios mėnesinės;
  • turite gimdos fibroidų (nereikalinga ankstesnė diagnozė);
  • ankščiau nesirgote osteoporoze arba kita kaulų liga;
  • nesate nėščia ar nežindote, ar neplanuojate pastoti per artimiausią 21 mėnesį.

Yra ir kitų reikalavimų, kad galėtumėte dalyvauti tyrime, kuriuos tyrimo gydytojas aptars su Jumis, kad nuspręstų, ar esate tinkama jame dalyvauti.

 Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas. Jei esate tinkama ir nuspręsite dalyvauti, Jums bus nemokamai suteikta visa su tyrimu susijusi priežiūra (tai privaloma visiems tyrimus vykdantiems užsakovams), įskaitant:

  • tiriamąjį vaistinį preparatą;
  • reguliarius apsilankymus pas gydytoją;
  • moterų higienos priemones.

Tyrimas gali trukti iki 21 mėnesio ir Jums reikės atvykti į 13 tyrimo vizitų.

Norėdama gauti daugiau informacijos arba sužinoti, ar galite tikti dalyvauti tyrime, skambinkite:

Pagrindinio tyrėjo vardas, pavardė: Laima Vaidotienė

Tyrimo centro pavadinimas ir adresas: UAB „Diagnostinis centras“, Žemaičių g. 31, LT-44175 Kaunas

Tel. ir (arba) el. paštas: +370 655 08000, +370 690 06660 ; administracija@aklinika.lt

Pastaba: Jūsų domėjimasis tyrimu laikomas tik domėjimusi gauti daugiau informacijos apie tyrimą ir nėra sutikimas dalyvauti tyrime

 

 

Registracija internetu

Paskelbta 2017 11 09

Siekdami didesnio asmens duomenų saugumo, registracijos programą perkėlėme į aukštesnio saugumo serverį, todėl sulaukėme pacientų skambučių, kad nebegali pasiekti registracijos programos pagal seną nuorodą.

Prašome atsinaujinti išsaugotą nuorodą https://registracija.aklinika.lt arba tiesiog įvesti adresą – registracija.aklinika.lt be raidžių trumpinio www.

 

Rentgeno tyrimai

Paskelbta 2016 08 10

A klinikoje rentgenologiniai tyrimai atliekami naujausia JAV kompanijos Carestream Heatlh skaitmenine rentgeno sistema  DRX-Ascend. Tyrimai atliekami kokybiškai, greitai ir be eilių. Rentgeno kabineto darbo laiką galite sužinoti registratūroje telefonais 8 37 750800, 8 655 08000.

Šiuolaikinės rentgenologinės skaitmeninės sistemos (Digital radiography – DR) veikia panašiu principu kaip ir skaitmeniniai fotoaparatai – ekspozicijos metu vaizdas formuojamas puslaidininkių detektoriuje, kuris bevielio ryšio būdu perduoda vaizdą į kompiuterį. Naujausių technologijų dėka rentgeno spindulių strautas pilnai valdomas automatikos ir ekspozicijos parametrai parenkami atsižvelgiant į tiriamą kūno sritį (krūtinė, galva, galūnės ir t.t), tiriamus audinius (kaulai, minkštieji audiniai), kūno sudėjimą. Tokių būdų užtikrinama, kad paciento gaunama rentgeno spindulių dozė bus mažiausia, kokia yra būtina norint gauti kokybišką vaizdą. Su pilnai skaitmeninėmis rentgeno sistemomis (DR) gaunama geresnė rentgeno vaizdų kokybė, sumažėja procedūros metu pacientų sugerta spindulių dozė, sutrumpėja procedūros laikas (nereikia ryškinti rentgeno juostų, nuskaityti vaizdo iš kasečių) lyginant su senesnėmis rentgeno filmų ar kompiuterizuotos radiografijos (computed radiography – CR) sistemomis.

Nuo šiol, gydytojui paskyrus rentgenologinį tyrimą, galite kreiptis pas  A klinikos specialistus.

Detalesnę informacija suteiks klinikos registratūroje.

 

 

Kolonoskopiniai tyrimai pagal prevencinę programą

Paskelbta 2016 02 20

A klinikoje atliekami kolonoskopiniai tyrimai pagal storosios žarnos vėžio prevencinę programą. Šis tyrimas atliekamas, kai I-ame prevencinės programos etape yra randamas slaptas kraujavimas iš virškinamojo trakto.  Pageidaujantiems atlikti tyrimą A klinikoje, reikia turėti šeimos gydytojo siuntimą.

Registracija tel. 8 37 750800 endoskopiniam žarnyno tyrimui būtina. Taip pat reikalingas žarnyno paruošimas kolonoskopiniam tyrimui, apie kurį detaliau sužinosite registracijos metu.

Rentgeno tyrimai

Paskelbta 2013 10 26

A klinika įsigijo naujausią JAV kompanijos Carestream Heatlh skaitmeninę rentgeno sistemą  DRX-Ascend. Šiuolaikinių technologijų dėka užtikrinama geresnė rentgenogramų kokybė, sumažėja procedūros metu pacientų gaunama rentgeno spindulių dozė, sutrumpėja procedūros laikas.

Nuo šiol, gydytojui paskyrus rentgenologinį tyrimą, galite kreiptis pas  A klinikos specialistus.

Detalesnę informacija suteiks klinikos registratūroje.

 

 

 

Informacija asmenims, turintiems sveikatos draudimus

Paskelbta 2013 08 16

A klinikoje teikiamos paslaugos asmenims, apsidraudusiems savanorišku sveikatos draudimu SEB, ERGO, PZU Lietuva, IF, Compensa Life, Gejnsidige ir BTA kompanijose.  Apsilankius A klinikoje Jums nereikės apmokėti draudimo kompensuojamų paslaugų – tuo pasirūpins klinikos darbuotojai. Draudimo kompensuojamų paslaugų apimtis priklauso nuo turimo draudimo poliso sąlygų.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į A kliniką tel. (8 37) 75 08 00.

A klinikos dovanų kuponai

Paskelbta 2013 10 21

Pradžiuginkite savo artimuosius puikia dovana – galimybe pasirūpinti savo sveikata. Padovanokite jiems A klinikos dovanų čekį, kurį galės panaudoti bet kurių paslaugų, teikiamų A klinikoje, įsigijimui. Juk sveikata – geriausia dovana!

Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės registratūroje tel. (8 37) 75 08 00.

A Klinikos darbo laikas

Paskelbta 2013 05 10

Informuojame, kad pasikeitė A Klinikos dirbo laikas:

I-V 8.00 – 20.00;
VI  8.00 – 13.00;
VII – nedirbame
Vasaros metu nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 31d. šeštadieniais nedirbsime.

Primename, kad prisirašiusiems prie „AKlinikos“ pacientams klinikos nedarbo metu neatidėliotinos medicininės pirminio lygio paslaugos suteikiamos VšĮ „Kauno ligonininė“ (Hipodromo g. 13, Kaunas, tel.: (8 37) 342 115).

Šeimos klinika

Šeimos klinika

+ Šeimos gydytojų paslaugos
+ Psichikos sveikatos centras
+ Profilaktinės programos ir skiepai
+ Laboratoriniai tyrimai

Diagnostinė klinika

Diagnostinė klinika

+ Gydytojų specialistų paslaugos
+ Diagnostika ir gydymas modernia įranga
+ Visi laboratoriniai tyrimai
+ Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Odontologijos klinika

Odontologija

+ Profesionalus dantų ir dantenų ligų gydymas
+ Profesionali burnos higiena
+ Dantų balinimas